Pro účastníky

Děkujeme všem, kdo přijdete v neděli 3. září 2017  na pražské Výstaviště Holešovice podpořit děti z dětských domovů!

Věříme, že společně strávíme příjemné a zábavné odpoledne a zároveň podpoříme děti a mladé lidi, kteří naši pomoc opravdu potřebují! Takto jste se bavili během minulých ročníků:  1. ročník a 2. ročník

Vstupenky si můžete zakoupit  již brzy v předprodeji v síti Ticketstream za 150 Kč nebo v den konání akce u registrace za 250 Kč. Děti do 12 let mají vstup zdarma!

Děti od 12 let a studenti za 100 Kč. Zvýhodněné rodinné vstupné 2 + 2, dámské, pánské a 2 dětská trička je za zvýhodněnou cenu 950 Kč.

Při vstupu do areálu si nezapomeňte u hostesek vyzvednout registrační kartu, která bude sloužit k zaznamenání Vašich sportovních výkonů!

Po účasti na každé disciplíně bez ohledu na dosažený výsledek dostanete razítko, které bude znamenat finanční příspěvek od firemního partnera jednotlivé disciplíny. Registrační kartu proto nezapomeňte vrátit zpět našim hosteskám!

Registrační karty jsou slosovatelné! V závěru akce mají ti, kteří se zúčastnili všech disciplin bez ohledu na dosažený výsledek, možnost vyhrát nějakou z atraktivních cen od partnerů DDŠ.

Děti mohou vyzkoušet všechny disciplíny a zároveň také soutěžit o odměny v tzv. dětské zóně. Mimo to na děti čeká skákací hrad, malování na obličej a výtvarná dílna.

Můžete si zakoupit nějaký ze suvenýrů se symbolem akce - bavlněné tričko, kšiltovku, látkový sáček (třeba na přezůvky :) ), kelímek na pití nebo odznak (tzv.placku)

Vše uvedené si můžete zakoupit už nyní v našem E-shopu

Celá akce bude probíhat v prostorách Výstaviště Holešovice. Registrace účastníků bude u vstupu do areálu - od konečné tramvaje Stromovkou kolem Maroldova panoramatu, pod vstupní branou na Bruselskou cestu. Od konečné tramvaje vás nasměrují hostesky, balónky a cedulky. Trasa běhu bude vedena po cestě kolem Stromovky.

Každý z účastníků dostane u vstupu na akci registrační náramek, který mu umožní opětovný vstup do místa konání akce.

Běžecká trasa bude viditelně vyznačena, na trati budou pořádek a bezpečnost zajišťovat dobrovolníci DEJME DĚTEM ŠANCI.

Po celou dobu konání akce bude pro účastníky k dispozici občerstvení, doprovodný program na pódiu i v celém areálu a zábavné atrakce nejen pro děti.

Chcete vědět víc? Kontaktujte nás! Vaše dotazy ráda zodpoví koordinátorka celé akce, Tereza Tkadlecová, přes email tereza@dejmedetemsanci.cz nebo na telefonním čísle + 420 734 734 856.