Naši Běžci

Tereza Tkadlecová 30 let

Tereza je nejenom členka týmu DEJME DĚTEM ŠANCI, ale rovněž pravidelná účastnice půlmaratonů a jiných závodů. V minulosti už vyběhala přes 30 000 Kč na studium Zuzky z dětského domova, se kterou ji dodnes pojí přátelství, nebo 10 000 Kč na rovnátka pro Verču. Pro koho poběží letos? To je ještě velké překvapení, ale určitě to bude stát za to!

Podívejte se na její výzvu.

 

Gabriela Judasová 28 let

Gábina je nováčkem jak v DEJME DĚTEM ŠANCI tak i v běhání, přestože úplně poprvé začala před dvěma lety. Pořád se snaží být lepší a s projektem Běhám pro děti bude motivace ještě o to větší.

Podívejte se na její výzvu.

 

Václav Tichý

Václav je výborný spolupracující externista, kterému se líbí, co organizace DEJME DĚTEM ŠANCI pro děti dělá, a tak se rozhodl, že by je podpořil nejen svými IT schopnostmi ale hlavně zapojením se do běhu.

Podívejte se na jeho výzvu.

 

Petra Veselá

Petra, všem v DDŠ známá jako Merta :) je atletkou už od mládí. Běhu se věnuje už dlouho, ale až nyní se rozhodla spojit tuto zálibu s pomocí a proto letošní půlmaraton běží nejenom pro skvělý čas, ale i pro děti z dětských domovů, které běh životem nemají tak jednoduchý, jak se může na první pohled zdát.

Podívejte se na její výzvu.