Registrace

Registrace je nutná pouze na dva hlavní běhy, a to na 1 000 m a 5 000 m.

Výtěžek akce je určen na podporu dětí a mladých lidí z dětských domovů v České republice.

Ceny registrací se odvíjejí od termínu jejich nákupu:

registrace na 5 000 m:  on-line do 1.6. - 250 Kč; do 20.6. - 300 Kč; na místě - 350 Kč
registrace na 1 000 m:  on-line do 1.6. - 150 Kč; do 20.6. - 200 Kč; na místě - 250 Kč

V rámci registrace máte možnost koupě bavlněného trička „Běháme pro děti“ za zvýhodněnou cenu 100 Kč!

Registrovat se lze i na místě konání akce, a to nejpozději půl hodiny před začátkem závodu. Vzhledem k časové i organizační náročnosti a k omezenému počtu závodníků na trati vás ale žádáme, pokud je to možné, o registraci on-line předem.

Každý on-line registrovaný závodník si v den konání akce vyzvedne své startovní číslo opatřené čipem. Pokud se registrujete na poslední chvíli, prosím, přineste s sebou v den konání akce potvrzení o platbě. Po skončení jednotlivých závodů bude k dispozici tištěná výsledková listina na info tabuli vedle registrací. Pokud v rámci registrace uvedete číslo vašeho mobilního telefonu, zašleme vám po dokončení závodu a ověření výsledku SMS s vaším výsledným časem.

Hlavních závodů se mohou zúčastnit všichni - i děti, které předtím běžely dětské závody. Účast v závodě na 5 000 m necháváme na zvážení rodičů. Závod na 1 000 m je jedno „kolečko“ okolo parku, které může absolvovat, aby se zapojil do podpory dětí z dětských domovů, úplně každý včetně rodičů s kočárky.

V případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, kontaktujte na jana@dejmedetemsanci.cz