Pro účastníky

Děkujeme každému, kdo přijde v neděli 23. června 2019 do parku Na Pankráci v Praze 4 podpořit děti z dětských domovů!

Co vás všechno čeká?
Spousta zábavy pro děti i dospělé. Mimo běhů na různé vzdálenosti také oblíbené sportovní disciplíny, skákací hrad, malování na obličej, výtvarná dílna, hudební vystoupení i vystoupení dětí z dětských domovů a mnoho další zábavy. V závěru odpoledne proběhne již tradičně tombola o hodnotné ceny.

Vstup na akci je ZDARMA!
Hradí se pouze registrace na hlavní běžecké závody, které budou měřeny a vítězové v kategorii muži/ženy budou slavnostně vyhlašováni.

Pro děti jsou připraveny „dětské běhy“ dle jednotlivých věkových kategorií (viz program akce). Tyto běhy nejsou měřeny časomírou a každý účastník obdrží památeční medaili. Všichni, i děti, které předtím běžely dětské závody, se mohou zúčastnit hlavních závodů na 1 000 m a 5 000 m. Účast dětí v závodě na 5 000 m necháváme na zvážení rodičů. Závod na 1 000 m je jedno „kolečko“ okolo parku Na Pankráci, které může absolvovat úplně každý včetně rodičů s kočárky, a zapojit se tak do podpory dětí z dětských domovů. Vítěz delšího z běhů navíc získá pohár starosty MČ Praha 4.

Registrace na jeden z hlavních běhů je podmínkou k zařazení do slosování tomboly o hodnotné ceny. Do slosování postoupí, stejně jako v minulých letech, každý, kdo splní podmínku - absolvování běhu a všech sedmi hlavních sportovních disciplín bez ohledu na dosažené výsledky! Registrační karty pro účastníky budou k dispozici na registraci i na jednotlivých disciplínách. Vyplněné registrační karty je třeba odevzdat nejpozději do 17:30 na Registraci.

Mysleli jsme i na ty, kteří se nemohou z různých důvodů běhů či sportování zúčastnit, ale přijdou děti podpořit. Nechceme je připravit o možnost výhry nějaké z cen v tombole, proto je letos poprvé možnost zakoupit si tzv. TOMBOLENKU za 500 Kč na registraci nebo ve stánku s reklamními předměty.
Ta vyšší cena je zohledněna k ceně registrací na běhy, aby si všichni nekoupili tombolenky a nikdo nám na akci Běháme pro děti neběhal!
Takže TOMBOLENKA je především šance pro ty, kteří běžet nemohou, nebo i příležitost pro všechny zvýšit svoji šanci na výhru v tombole, ale hlavně je to další možnost, jak pomoci dětem. Protože samozřejmě i výtěžek z prodaných tombolenek putuje na podporu dětí!

Věříme, že společně strávíme příjemné a zábavné odpoledne a zároveň podpoříme děti a mladé lidi, kteří naši pomoc opravdu potřebují!
Takto jste se bavili během minulých ročníků: 1. ročník , 2. ročník , 3. ročník a 4. ročník.

Chcete se na něco zeptat? Potřebujete poradit? Prosím, kontaktujte nás! Vaše dotazy ráda zodpoví koordinátorka akce Gabriela Judasová, E: gabriela@dejmedetemsanci.cz  nebo T: 734 734 856

Těší se na vás tým DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!