Pro účastníky

Děkujeme každému, kdo přijde v neděli 9. září 2018 do parku Na Pankráci v Praze 4 podpořit děti z dětských domovů!

Co vás všechno čeká?
Spousta zábavy pro děti i dospělé. Mimo běhů na různé vzdálenosti také oblíbené sportovní disciplíny, skákací hrad, malování na obličej, výtvarná dílna, vystoupení kapel EMA a MIXLE V PIKSLE i dětí z dětských domovů a mnoho další zábavy. V závěru odpoledne proběhne již tradičně tombola o hodnotné ceny.

Letos se po třech letech díky naší skvělé spolupráci s MČ Praha 4 akce (nejen) Běháme pro děti stěhuje z pražského Výstaviště do parku Na Pankráci (10 min. pěšky od stanice metra Pankrác).
Doufáme, že tato změna vás potěší nejen z hlediska dostupnosti parku, ale i vzhledem k možnosti sledovat běžce na trati po celou dobu závodu a aktivně jim fandit.

Vstup na akci je ZDARMA!
Hradí se pouze registrace na hlavní běžecké závody, které budou na rozdíl od minulých let měřeny a vítězové v kategorii muži/ženy budou slavnostně vyhlašováni. Toto je největší letošní změna, kterou snad všichni oceníte.

Pro děti jsou připraveny „dětské běhy“ dle jednotlivých věkových kategorií (viz program akce). Tyto běhy nejsou měřeny časomírou a každý účastník obdrží památeční medaili. Všichni, i děti, které předtím běžely dětské závody, se mohou zúčastnit hlavních závodů na 1 000 m a 5 000 m. Účast dětí v závodě na 5 000 m necháváme na zvážení rodičů. Závod na 1 000 m je jedno „kolečko“ okolo parku Na Pankráci, které může absolvovat úplně každý včetně rodičů s kočárky, a zapojit se tak do podpory dětí z dětských domovů. Vítěz delšího z běhů navíc získá pohár starosty MČ Praha 4.

Registrace na jeden z hlavních běhů je podmínkou k zařazení do slosování tomboly o hodnotné ceny. Do slosování postoupí, stejně jako v minulých letech, každý, kdo splní podmínku - absolvování běhu a všech sedmi hlavních sportovních disciplín bez ohledu na dosažené výsledky! Registrační karty pro účastníky budou k dispozici na registraci i na jednotlivých disciplínách. Vyplněné registrační karty je třeba odevzdat nejpozději do 17:30 na Registraci.

Mysleli jsme i na ty, kteří se nemohou z různých důvodů běhů či sportování zúčastnit, ale přijdou děti podpořit. Nechceme je připravit o možnost výhry nějaké z cen v tombole, proto je letos poprvé možnost zakoupit si tzv. TOMBOLENKU za 500 Kč na registraci nebo ve stánku s reklamními předměty.
Ta vyšší cena je zohledněna k ceně registrací na běhy, aby si všichni nekoupili tombolenky a nikdo nám na akci Běháme pro děti neběhal!
Takže TOMBOLENKA je především šance pro ty, kteří běžet nemohou, nebo i příležitost pro všechny zvýšit svoji šanci na výhru v tombole, ale hlavně je to další možnost, jak pomoci dětem. Protože samozřejmě i výtěžek z prodaných tombolenek putuje na podporu dětí!

Věříme, že společně strávíme příjemné a zábavné odpoledne a zároveň podpoříme děti a mladé lidi, kteří naši pomoc opravdu potřebují!
Takto jste se bavili během minulých ročníků: 1. ročník , 2. ročník a 3. ročník

Chcete se na něco zeptat? Potřebujete poradit? Prosím, kontaktujte nás! Vaše dotazy ráda zodpoví koordinátorka akce Gabriela Judasová, E: gabriela@dejmedetemsanci.cz  nebo T: 734 734 856

Těší se na vás tým DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!