O projektu

Od roku 2015 pořádáme sportovně-zábavné odpoledne „(nejen) Běháme pro děti“ v rámci, kterého se můžou návštěvníci těšit kromě sportovních disciplín pro malé i velké také na bohatý doprovodný program. Součástí této krásné akce je hudební vystoupení profesionálů i dětí z dětských domovů, malování na obličej, skákací hrad, tombola o hodnotné ceny a mnoho dalších věcí!

V roce 2020 jsme se inspirovali v zahraničí, kde plánované běhy pořádali virtuálně, aby tak zachovali historii akce a podporu potřebným. 
Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli koncept, který je aplikovatelný za jakékoliv situace. Nadále tak budeme pomáhat dětem a mladým lidem z dětských domovů a navíc se takto do akce mohou zapojit lidé z celé republiky.

Běžci, chodci i rodiče s dětmi, zkrátka kdokoliv se může do projektu zapojit, a to v průběhu celého měsíce ode dne dětí 1. 6. do 30. 6. 2022!
A po dvou letech se na všechny těšíme i v parku Na Pankráci, kde se v něděli 5.6.2022 uskuteční další sportovně-zábavné odpoledne!

Zapojte se s námi do celorepublikové akce na podporu dětí a mladých dospělých z dětských domovů v celé České republice. Podpořte 8. ročník akce Běháme(e) pro děti. Udělejte dobrý skutek a zároveň něco pro sebe! Za 8 let jsme na podporu projektů DEJME DĚTEM ŠANCI vybrali částku přesahující 1 800 000 Kč!

Registrovat se můžete ve 4 různých kategoriích a registrovat můžete i ty nejmenší v kategorii RYCHLÁ ROTA! Ke každé registraci nabízíme za zvýhodněnou cenu také funkční trička Nike nebo bavlněná trička „Běhám pro děti“, která nabízíme i v dětských velikostech. Vyrazte do ulic a parků v našich tričkách, pochlubte se dobrým skutkem a DEJME DĚTEM ŠANCI najít pro ně co nejvíce nových podporovatelů!

Doufáme, že se vám projekt zalíbí a příští rok se s vámi třeba setkáme osobně.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.
Těšíme se na vaše výsledky!

 

HISTORIE PROJEKTU

V roce 2015 jsme uspořádali na pražském Výstavišti ve Stromovce první sportovně-zábavné odpoledne pro malé i velké „(nejen) Běháme pro děti“. Hned první ročník byl natolik úspěšný, že jsme tuto krásnou akci následně organizovali každý rok. Poslední dva ročníky jsme se potkávali v parku Na Pankráci.

V minulých ročnících akci moderovali: Leoš Mareš, Zorka a Míra Hejdovi, Vláďa Hron, En.dru a Nasty
Vystoupili: Mixle v piksle, MZH, Eddie Stoilow, Pavel Calta, Support Lesbiens, Johny Machette, Anička Slováčková, Ema, On Fire

Na video záznam akce (nejen) Běháme pro děti se můžete podívat ZDE nebo si můžete prohlédnout naší fotogalerii. 

Díky této krásné akci jsme v průběhu 5 let podpořili děti a mladé lidi z dětských domovů částkou přesahující 1 600 000 Kč. Děkujeme!


NEMŮŽETE SE Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU ZÚČASTNIT?

Podpořit děti a mladé lidi z dětských domovů můžete i zasláním tzv. neadresného příspěvku.
Platbu můžete poukázat na účet projektu č. 6072121079/5500 pod v.s. 8888. nebo prostřednictvím platební karty.

Přispět