O projektu

Od roku 2015 pořádáme sportovně-zábavné odpoledne Běhám pro děti, kde pro návštěvníky máme připraven kromě sportovních disciplín pro malé i velké také bohatý doprovodný program. Součástí této krásné akce je hudební vystoupení profesionálů i dětí z dětských domovů, malování na obličej, skákací hrad, tombola o hodnotné ceny a mnoho dalších atrakcí.

V době kovidové jsme se inspirovali v zahraničí, kde plánované běhy pořádali virtuálně (online), aby tak zachovali historii akce a podporu potřebným. 
V roce 2020 jsme proto vymysleli koncept, který je aplikovatelný za jakékoliv situace, do kterého se mohou zapojit lidé z celé České republiky.
Od roku 2022 jsme obě varianty projektu spojili.

Běžci, chodci, rodiče s dětmi, malí, mladí i ti zkušenější, zkrátka kdokoliv se může do projektu zapojit odkudkoliv, a to v průběhu celého měsíce června.
Také se na vás každoročně těšíme v parku Na Pankráci, kde se koná sportovně-zábavné odpoledne.

Za 9 let jsme díky projektu Běhám pro děti na podporu projektů DEJME DĚTEM ŠANCI vybrali částku přesahující 2 400 000 Kč!

Každý, kdo se zaregistruje, postupuje automaticky bez ohledu na podaný výkon do slosování TOMBOLY!

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!

Vítězem je každý, kdo pomáhá!

Motto projektu ztvárnil pastelkový mág Honza Šádek.

 

HISTORIE PROJEKTU

V roce 2015 jsme uspořádali první sportovně-zábavné odpoledne pro malé i velké na pražském Výstavišti ve Stromovce. Hned první ročník byl natolik úspěšný, že jsme tuto krásnou akci následně organizovali každý rok. V roce 2018 jsme se „přestěhovali" ze Stromovky do parku Na Pankráci.

V minulých ročnících akci moderovali: Leoš Mareš, Zorka a Míra Hejdovi, En.dru a Nasty. Od roku 2019 sportovně zábavné odpoledne moderuje patron DEJME DĚTEM ŠANCI Vláďa Hron. Svým vystoupením nás potěšili: Mixle v piksle, MZH, Eddie Stoilow, Pavel Calta, Support Lesbiens, Johny Machette, Anička Slováčková, Ema, On Fire a děti z dětských domovů.

Na video záznam sportovně zábavného odpoledne Běhám pro děti z roku 2023 se můžete podívat ZDE nebo si můžete prohlédnout naší fotogalerii. 

Díky tomuto krásnému projektu jsme v průběhu 9 let podpořili děti a mladé lidi z dětských domovů částkou přesahující 2 400 000 Kč.

Děkujeme, bez vás by to nešlo!

 


NEMŮŽETE SE Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU ZÚČASTNIT?

Podpořit děti a mladé lidi z dětských domovů můžete i zasláním tzv. neadresného příspěvku.
Platbu můžete poukázat na účet projektu č. 6072121079/5500 pod v.s. 8888. nebo prostřednictvím platební karty.

Chci pomoci


Neadresný příspěvek můžete zaslat také pomocí QR kódu.
Rádi Vám vystavíme Potvrzení o přijetí daru, kontaktujte nás na email: info@behamprodeti.cz