O projektu

V roce 2015 jsme uspořádali na pražském Výstavišti ve Stromovce první sportovně-zábavné odpoledne pro malé i velké „(nejen) Běháme pro děti“. Hned první ročník byl natolik úspěšný, že jsme tuto krásnou akci následně organizovali každý rok. Poslední dva ročníky jsme se potkávali v parku Na Pankráci.

Letošní nepříznivá situace nám nedovolila uspořádat akci stejnou formou jako v minulých letech, proto přicházíme s novým konceptem a doufáme, že v tradici sportovně-zábavného odpoledne budeme opět pokračovat v roce 2021, a třeba i v rozšířené formě, která umožní účast běžcům z celé republiky.

Inspirovali jsme se v zahraničí, kde plánované běhy pořádají virtuálně, aby tak zachovali historii akce a podporu potřebným. Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli koncept, který je aplikovatelný i v této nelehké době. Nepřerušíme tak tradici ani podporu dětí a mladých lidí, kteří ji potřebují za každé situace. Navíc se takto do akce mohou zapojit lidé z celé republiky, a to v průběhu celého měsíce ode dne dětí 1. 6. až do konce školního roku 30. 6. 2020!

Zapojte se s námi do celorepublikové akce na podporu dětí a mladých dospělých z dětských domovů v celé České republice. Podpořte 6. ročník akce „Běhám pro děti“. Udělejte dobrý skutek a zároveň něco pro sebe!

Sportovně-zábavné odpoledne „(nejen) Běháme pro děti“ je opravdu pro každého, nejen pro sportovní nadšence.
To jsme se snažili zachovat i v letošním ročníku. Registrovat sebe a své blízké můžete jednoduše ve 4 různých kategoriích, které si vyberete na základě svých fyzických i finančních možností. Ke každé registraci nabízíme za zvýhodněnou cenu také funkční trička Nike nebo bavlněná trička „Běhám pro děti“, která nabízíme i v dětských velikostech. Vyrazte do ulic a parků v našich tričkách, pochlubte se dobrým skutkem a DEJME DĚTEM ŠANCI najít pro ně co nejvíce nových podporovatelů!

Doufáme, že se vám projekt zalíbí a příští rok se s vámi třeba setkáme osobně.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.
Těšíme se na vaše výsledky!

 

HISTORIE PROJEKTU

 

Od roku 2015 pořádáme sportovně-zábavné odpoledne „(nejen) Běháme pro děti“ v rámci, kterého se můžou návštěvníci těšit kromě sportovních disciplín pro malé i velké také na bohatý doprovodný program. Součástí této krásné akce je hudební vystoupení profesionálů i dětí z dětských domovů, malování na obličej, skákací hrad, tombola o hodnotné ceny a mnoho dalších věcí!

V minulých ročnících akci moderovali: Leoš Mareš, Zorka a Míra Hejdovi, Vláďa Hron, En.dru a Nasty
Vystoupili: Mixle v piksle, MZH, Eddie Stoilow, Pavel Calta, Support Lesbiens, Johny Machette, Anička Slováčková, Ema, On Fire

Na video záznam z loňského ročníku se můžete podívat ZDE nebo si můžete prohlédnout naší fotogalerii. 

Díky této krásné akci jsme v průběhu 5 let podpořili děti a mladé lidi z dětských domovů částkou přesahující 1 500 000 Kč. Děkujeme!


NEMŮŽETE SE Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU ZÚČASTNIT?

Podpořit děti a mladé lidi z dětských domovů můžete i zasláním tzv. neadresného příspěvku.
Platbu můžete poukázat na účet projektu č. 6072121079/5500 pod v.s. 8888. nebo prostřednictvím platební karty přes
zabezpečený terminál České spořitelny.

Přispět